| Simptea_Valentin_2000 a întrebat:

Cum aflu cine ma are la prieteni pe whatsapp? Va rog

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Pe WhatsApp nu ai prieteni. Acolo iti apar numerele de telefon pe care le ai in agenda.
Tu nu poti afla cine te are in agenda. Agendele telefonice sunt personale, nu pot fi vazute de altii.

5 răspunsuri:
| AlleXuSS a răspuns:

Te au la prieteni doar cei care.ti au numarul de telefon si care folosesc wapp.ul normal? cheers!

| Simptea_Valentin_2000 explică (pentru AlleXuSS):

Si cum aflu cine are numarul meu de telefon

| Florin0012 a răspuns (pentru Simptea_Valentin_2000):

Nu poti afla, poti doar sa vezi daca are whatsapp, introducand nr lui in aplicatie

| Florin0012 a răspuns:

Doar cei care au numărul tău de telefon, te pot avea cine nu are numărul tau nu te are. Fundă?

| Simptea_Valentin_2000 explică (pentru Florin0012):

Si cum aflu atunci cine are numarul meu de telefon