| Cristina788 a întrebat:

Cum aflu dacă prietenul meu mă înșală, este plecat in Spania si din păcate nu am de unde să știu ce face. M-am uitat pe Facebook la lista de prieteni si nu are absolut nicio fata straina, iar la poze are comentarii de la băieți atat, Credeți ca poate avea o relație în secret fără să fie pe Facebook eu am incredere in el dar totusi vreau sa mă ajutați

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cum crezi ca te putem ajuta noi? Sa mergem in Spania dupa el?

Si sa stii ca viata continua si fara Facebook asa ca daca te ar insela de ce s ar da de gol pe net?

| RAY a răspuns:

Daca nu ai incredere in el de ce stai cu el? increderea e baza intr o relatie, daca nu ai incredere in el pur simplu i poti spune adio si vezi de alt baiat, dar in prezent ai zero dovezi in privinta asta

| WaterDrop a răspuns:

Foarte posibil sa aiba o relatie, insa nu genul care implica si fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"eu am incredere in el dar totusi vreau sa mă ajutați" Ai incredere pe dracu. Daca aveai nu puneai intrebarea asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Evolettee a răspuns:

Daca tu nu știi (că te înseala sau nu) noi de unde să știm? laughing)))