| here a întrebat:

Cum aflu raspunsurile la intrebarile care cred ca a fost interzisa
adica am gasit notificari si cand dau click ca sa vad reaspunsul ma duce la pagina prinicipala vreau sa stiu raspunsurile si daca se anuleaza dupa ia nu-i problema dar vreau sa stiu reaspunsurile

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Raspunsurile au disparut impreuna cu intrebarea, nu le mai poti vedea.

| mona a răspuns:

Daca au fost sterse intrebarile atunci si raspunsurile au fost anulate

| here explică:

Am vrut sa stiu daca afeteaza sau nu
ma refer la raspunsurile care ati spus la intrebarea mea strearsa
voi sunteti din persoanele care au raspuns si nu am citit raspunsul pentru ca afost sters
vreau sa stiu fara sa mai repet subiectul daca de poate

| here explică:

Si ceilalti care stiu intrebare daca imi pot sa raspunda
fara sa mai spun despre ce e vorba ma refer la cine isi aduc aminte ca au raspuns la intrebarea mea
si alta intrebare eu am vazut subiecte asemanatore si am crezut ca sunt acceptate de asta nu stiu din care punct de vedere au fost strese

Întrebări recente