| Doarunaltutilizator a întrebat:

Cum ar fi arătat România dacă Germania Nazista câștiga WWII?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Da sigur ca da,voi nu aveti habar de nazism, ceea ce a insemnat,erati sclavi atat, nu scriai tu azi ceva impotriva lor ca erai omorat, ce e rau azi? nu iti place munca? munceste si ai din ce trai, ai tehnologie, te poti exprima liber, prosti au existat mereu, voi aveti puterea votului de va schimba tara, in orice forma de dictatura nu exista asa cea

13 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Wunderbar!

| RAY a răspuns:

In primul rand asta era imnul national http://www.dailymotion.com/video/x2rfnpv
limba era asta http://de.wikipedia.org/wiki/Deutsche_Sprache
la tv vedeai asta http://www.youtube.com/watch?v=gu7n0_gVgTc
nu exista Tigani, evrei erau istorie
era o dictatura absoluta

| AndreiMM0002 a răspuns (pentru RAY):

Poate era mai bine așa, ar fi fost o societate bazata pe cercetare, inovare și bunastarea oamenilor nu pe consumerism, încurajarea prostiei și Neo-marxsim cu fața de democrație.

| RAY a răspuns (pentru AndreiMM0002):

Da sigur ca da,voi nu aveti habar de nazism, ceea ce a insemnat,erati sclavi atat, nu scriai tu azi ceva impotriva lor ca erai omorat, ce e rau azi? nu iti place munca? munceste si ai din ce trai, ai tehnologie, te poti exprima liber, prosti au existat mereu, voi aveti puterea votului de va schimba tara, in orice forma de dictatura nu exista asa cea

| RAY a răspuns:

Ma bucur ca mi-ai apreciat raspunsul, Hitler considera alte natiuni untermenschen = sub oameni asta pentru inteligenti care spun ca ar fi mai bine, nu au habar de ceea ce scriu

http://en.wikipedia.org/wiki/Untermensch =practic niste gunoaie,sclavi, niste nimicuri, moartea lor este egal cu zero, latini erau considerati tigani cu accent latin, probabil ca ar fi exterminat latini, slavi sa ramana doar aerieni

| Celcestietot a răspuns:

Un guvern mondial probabil. Oricum, prin revolta in masă orice cade.

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Oameni astia nu au ce face si din plictiseala au idei de astea naziste, nazisti au omorat 6 milioane de evrei + 25 de milioane de rusi plus inca multe milioane, plus cate au facut inclusiv in Germania, Hitler austriacul ala nebun a fost cancerul Germaniei, cancerul de azi se numeste merkel

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Considerau rasa ariana superioara, deci omul altfel construit genetic un eșec. Nu erau buni germanii, asta le reiese din propriile acțiuni, dar oricum ii consider mai buni ca rușii. Măcar ei nu erau cu violurile.

| Username272 a răspuns:

Fără prosti happy

| Bogdan_5729 a răspuns:

Cu siguranta fata istoriei ar fi fost alta. Nu putem insa decat sa ne imaginam cum ar fi fost daca. Probabil ar fi fost mai bine ca Germania sa castige al doilea razboi mondial cu conditia ca si in Romania sa se instaureze regimul Garzii de Fier. Astfel am fi putut avea o grupare nationalista care sa colaboreze cu Germania.

| RAY a răspuns (pentru Bogdan_5729):

Visezi omule cum sa fie mai bine daca erati niste gunoaie in fata lui hitler erai un sclav care tacea si muncea non stop

| RAY a răspuns (pentru Bogdan_5729):

Ia vezi ce au facut cu tarile ocupate in timpul razboiului, asta ar fi facut mereu, nu inteleg cum niste oameni normali la cap pot fi nazisti

| Bogdan_5729 a răspuns (pentru RAY):

Nu cred ca noi am fi fost exterminati. Alta ar fi fost soarta daca Corneliu Zelea Codreanu nu ar fi fost omorat. Sa ne amintim ca el a fost respectat de Hitler pana cand Antonescu si-a bagat coada. Deci am fi putut avea o alianta cu Germania nazista.

| RAY a răspuns (pentru Bogdan_5729):

Nici polonezi nu considerau