| kytyna a întrebat:

Cum ar fi daca ar disparea internetul? eu una m-as bucuralaughing

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As recicla toate calculatoarele.As face un ban.Ban pe ban pun ban pe banlaughing
Si mi-as chema si toti prieteni care stau pe invizibil sa facem un Pitulusu`big grin
Dar cred ca ar fi un bocet general fara net. I is for Internet.Yeah,baby!big grin

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nici mie nu mi-ar displăcea dă dispară Internetul thinking

| User a răspuns:

Daca te-ai bucura inseamna ca nu-ti place netul. si totusi stai pe el. Cam ciudatthinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ar fi ok. Am avea mai mult timp liber şi ne-am întâlni mai des cu prietenii.

| juniper a răspuns:

Mi-ar placea, as avea mai mult timp pentru mine, as iesi cu bicicleta (chiar daca n-am), m-as da cu rolele, as fi mereu activa asa cum trebuie, in plus copii ar avea o copilarie fericita si nu ar sta toata ziua in fata calculatorului. Am de citit trei volume groase in engleza, as incerca sa fac ceva nou in fiecare zi, as citi din Arborele Lumii sa mai aflu si eu cate ceva si as invata la engleza pentru Cambridge, deci putem face o multime de lucruri, numai ca Net-ul ne rapeste timpul, as vrea sa merg in tabara si ganditi-va si voi, cu energia economisita avem mai multi bani si putem sa mergem in excursii la vara.

| viatadecacatt a răspuns:

Cum sa dispara:O?
Nu mi-ar placea pentru ca nu as mai avea ce sa fac.

| cosima11 a răspuns:

Ar fi interesant... poate atunci ne-am gasi altceva de facut. am iesi si noi mai mult peafara am fi mai realisti probabil laughing
nu vreau sa iu inteleasa gresit.imi place internetul si sa stau pe mess si multe altele. dar daca nu ar mai fi, probabil m`as obisnui cu ideea.mai greu, dar m`as obisnuibig grin

| Mwhahahaa a răspuns:

oh go on Eu una as muuuuuuuri!
M-as plictisi groaznic. I don't want to see
Nu vreau fara net:-((

| PisicaAristocrata a răspuns:

De ce sa te bucuri? Gasesti atat de multe informatii pe net! In plus, poti sa cunosti oameni, sa discuti cu ei, sa socializezi.Atata timp cat spatiul virtual nu-l inlocuieste pe cel real, n-ai de ce sa-ti doresti sa dispara netul. Unii fac si afaceri pe net, castiga bani frumosi.

| andreea7520 a răspuns:

Asta ar însemna mai multă plictiseală cât timp nu ieşi pe afară, recunosc că prefer să ies să mă distrez cu prietenii decât să stau în faţa unui pc să mă holbez pe site-uri, dar când sunt acasă şi chiar n-am ce face, îmi place să-mi petrec timpul în faţa pc-uluihee hee, oricum nu aş vrea să se scoată internetul, sunt şi dezavantaje, dar şi avantaje, unii oameni se schimbă după ce descoperă şi ei lumea internetului, unii rămân la fel, ba chiar sunt mai destepţi apoi happydepinde...

| tim a răspuns:

Te pup fato, esti un geniu! Ar fi super, sa mai facem si noi altceva, ca oricum e pliiiin de vrajeli si tampenii, partea folositoare din el e mica mica mica de tot.Sant de acord cu tine.

| ZuuZaaA a răspuns:

Nu cred ca m-as obisnui cu ideea...

| Bia:X a răspuns:

As avea mai mult timp liber pentru unele lucruri importante happy pana la urma m-as obisnui...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa astepti sa dispara? Renunta 1 an si vezi daca vei avea aceeasi parere.