| inna a întrebat:

Cum ar putea sa-mi treaca dorul de o persoana?sad...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere-mi nr de tel sau id-ul. laughing

10 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Doreste-ti alceva si cu certitudine, primul dor va fi uitat.

| SweetCandy a răspuns:

Nimic...doar vointa ta, care se duce la mama naibii cand e vorba de dragostebig grin deci e greu, incearca sa stai cu prietenii cat mai mult... fara singuratate! asta ar fi un inceput!

| Pho3nix a răspuns:

Dorule, dorutzule du-te tare...

Stai linistita ca o sa treaca.tongue

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

O sa iti treaca, toate trecwinking

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu te mai gandi la aceea persoana cand iti vine gandul la X fa ceva ca sa nu te mai gandesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oooo, si tu? uita-l, nimeni nu merita sa te gandesti la el mai mult de 3 minute laughing, o sa treci si peste asta, mergi cu prietenele povesteste-le, te vor indruma si ele, eventual mama ta daca va povestiti amanunte, eu ii spuneam mamei tot, ea de fiecare data imi zicea " ia nu te mai prosti, hai la piata ca avem treaba " ma scotea din casa, n-ai pe cineva care sa te ia de mana sa te dea afara din casa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te la alta persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin autosugestie.La mine functioneaza happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o sa-ti spun, voi fetele gasiti mereu cele mai naspa metode... din pacate...

| Liada a răspuns:

Adati aminte despre tot raul ce ti-a facut...pe mine m-a ajutat ura sa-l uit... drept ca apoi oricum tineam minte doar binele in relatiile recente... dar si sunt acum fericita alaturi de persoana iubita...multa bafta