| alleluiah a întrebat:

Cum sa fac sa uit pe cineva? Adica sa imi treaca dorul si sa nu ma mai gandesc la acea persoana?

Funda!

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Buna.

Uitarea necesita timp, iesi la plimbare, iesi la diferite activitati, ocupati programul tot timpul.

Tu chiar ai sentimente pentru el/ea, dar vor disparea si astea odata.

Cand ai scos din minte persoana respectiva, sentimentele vor disparea si va disparea si el.

Te pup. Viata merge inainte

| Loaded a răspuns:

Treci mai departe intalneste-te cu altcineva...Sau pleci intr-o excursie la munte sau la mare depinde unde potiwinking. Detaseaa-te de lumea din viata sociala si intra in coleziune cu natura

| Shu a răspuns:

Pai gandeste-te cat de mult rau ti-a facut(daca ti-a facut) sau incearca sa faci ceva ce te face sa te relaxezi deseneaza, asculta muzica, uitate la filme..si dupa un timp nu o sa iti mai aduci aminte de el/eatongue