| Lleahh a întrebat:

Voi cum infruntati suferinta, dorul? Cum le fac sa treaca?

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Caut altceva la care sa ma gandesc si imi ocup mintea cu orice altceva pana ajung sa uit. E o cale nasoala pentru ca durerea inca ramane acolo, e ca un calmant, un anestezic de moment, dar ajuta de multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ceea ce nu te omoara te face mai puternic.Vor trece, la un moment dat.Depinde de tine in ce mod le lasi sa te afecteze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nu te omoara te face mai puternic!
Cum o infrunt?! Asezandu-ma si asteptand sa ma copleseasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar asa scapi de acele prostii. http://www.youtube.com/watch?v=8L4LwjD5L-k&t=0m45s

| VictorFenrir a răspuns:

In general ascult muzica, dar cel mai bine e cand vorbesc cu cineva despre ce ma deranjeaza.Bine ca nu am cu cine e partea a-2-a

| Robert160 a răspuns:

De ce suferi? De cine îți este dor?

| Lleahh explică (pentru Robert160):

De oamenii dragi...

| Robert160 a răspuns (pentru Lleahh):

Ai vrea să fii lângă ei?

| Layyla a răspuns:

Plang