| LaviniaLavinia a întrebat:

Cum arata cel mai dragut baiat pe care l-ati vazut vreodata? Al meu e brunet cu par cret si ochi mari.Are fata de ursulet! E cel mai tare kiss

3 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Pai...are ochi lunguieti si mari(asiatic),culoarea parului brunet,parul drept, tenul mai inchis un pic, si fata de papusa O_O".

| Quinacridone a răspuns:

Buna,! Cel mai dragut baiat pe care l-am vazut vreodata este un baiat blond cu fata de bebehee hee! Este un scumpwinking :* love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata alba,parul negru,creasta, ochii albastri, divin