| Tibyarad a întrebat:

Cum as putea sa invat mai usor engleza si pe timp mai scurt? ce sfaturi imi dati? Voi cum ati invatat engleza? ofer funda.

2 răspunsuri:
| cristi1212 a răspuns:

Poti angaja un meditator, poti cumpara diferite cursuri de pe nethappy eu am invatat engleza din filme si jocuribig grin

| alexe333 a răspuns:

Nu prea ai cum sa inveti engleza cum trebuie intr-un timp scurt.In schimb poti sa cauti o carte cu exercitii. Iti recomand sa iei o carte care sa-ti dezvolte vocabularul(ex:Engleza-Vocabular-Exercitii; Editura Booklet; autor:Cecilia Croitoru).O sa te ajute mult mai ales langa un memorator de engleza.Bafta!