| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa nu-mi mai pese( sa pun la suflet) de ce zic ceilalti( de ex daca greseste unu pune vina pe mine si ceilalti la randu' lor ma face nebun si prost etc), ma cred prost dar nu sunt asawinking doar ca las de la mine(oare de ce am fost asa cu ei de mic, cand imi cereau ajutorul ii ajutam de fiecare data) se comporta mai frumos cu mine doar cand stiu ca au treaba si dupa se fac ca nici nu mai ma cunosc. sunt prieteni cu mine doar cand au ceva treaba.Deci cum as putea sa nu mai pun la suflet daca ma face prost, nebun etc etc?

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Cand cineva te jigneste spune asa in gandul tau de mai multe ori: ''Astia nu exista, eu sunt cel mai bun si nu depind de nimeni''. Succes!

| Hash001 a răspuns:

Tre sa fie si cineva prostu satului.

| popmirgea1999 a răspuns (pentru Hash001):

Bah **** fii atend ca daca ma mai jignesti imi bag **** in mata de tigan borat

| Hash001 a răspuns (pentru popmirgea1999):

N-ai de unde sa stii ca sunt tigan, nici nu ma cunosti. Cu prejudecati din astea sa te duci la mamicuta ta. Poate tu esti ala tigan care imediat sare cu injuratura, ca daca te-as vedea in realitate un juma de om pai ti-as da un dos de palma de intri in perete.

| Shr3dder a răspuns:

Cand cineva imi face asa mie, eu spun ca este opinia lor si nu are de ce sa imi pese. De sigur, cateodata mai trebuie sa asculti si alte opinii dar nu de la oameni care nu iti sunt cu adevarat prieteni