| anncutsa a întrebat:

big grin

Poate ca vi se pare o intrebare ciudata dar vreau totusi sa o spun. In vara asta trebuie sa merg in tabara cu scoala. Eu port ochelari si m-am obisnuit cu ei, multi nu m-au vazut niciodata fara ei si problema este ca imi va fi rusine sa-i dau jos cand dorm sau intru in apa sad ma simt aiurea. chiar nu stiu de ce, prietenii imi spun ca imi sta mult mai bine cu ei, dar eu consider ca nu!

Cum as putea sa ma dezobisnuiesc de lucrul asta?

Răspuns Câştigător
| imyourdestiny2 a răspuns:

Daca te deranjeaza chiar asa de tare poti sa stai mai mult pe plaja decat in apa. dar oricum nu cred ca ti-ar sta chiar asa de rau, nu? pentru ca odata si odata trebuie sai dai jos.trebuie sa ai curaj sa ai incredere in tine sa nu te mai gandesti atat la cum te vad altii.bafta!

3 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

Si eu am avut problema asta :-s toata lumea imi spunea ca imi sta mult mai bine cu ochelari decat fara ei straight face dar am inceput sa nu`i mai port prin casa big grin sau cand mergeam la magazin sau la cineva in vizitabatting eyelashes la inceput mi-a fost foarte greu dar incetul cu incetul toata lumea a observat ca imi sta mai bine fara ochelari, decat cu ei :X

incearca si tu cum am facut eu happy sper sa funcioneze si la tine :*

| sofia_kiss a răspuns:

Si eu port ochelari in schimb mie nu imi place sa ii port pentru ca m-am satrurat de ei si eu zic ca imi stau mai bine fara ei dar alti sunt cu totul o alta parere imi zic ca imi stau mai bine cu ochelari, de aceea eu ochelari ii port numai in casa dar din cauza ca nu prea ii port am inceput sa am probleme si nu iti fie teama sa iti dai ochelarii jos incet, incet pana te vei obisnuii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paayyy ca fete ne gasim o groaza de defecte...si eu port dar cred ca imi sta mai bine farabig grinpupici de la blaxyutza