| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa scap de niste oameni care fac misto de mine mereu si imi spun in continu cuvinte urate...am incercat sa le intorc spatele si degeaba?

3 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Ignora-i total, nu-i mai baga deloc in seama si nu le arata ca suferi la cuvintele ce ti le spun, fi indiferent/a.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai intri acolo.Aceia care zic cuvinte urate nu gandesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai lasa-ma sa-ti dau un sfat: lasa-i in pace si cauta-ti alti prieteni. Incearca sa de desparti de ei. Daca nu merge zi-le ca tie nu-ti place ca ei sa-ti spuna incontinuu cuvinte urate si daca ei vor sa fie prieteni cu tine ar trebui sa se comporte frumos.