| DelliCCioaSSa a întrebat:

Cum as putea slabi cel mai repede? Ce credeti ca este mai bun pentru slabit : exercitii fizice, aerobica sau dieta? Multumesc pentru raspuns. Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| ImB a răspuns:

Atunci fa o dieta cu varza oua si orice carne o saptamna fara paine legume fructe si lapte si vezi garantat ca slabesti 3kile eu asa am slabit

8 răspunsuri:
| SevrajBoy a răspuns:

Supa de varza + sport.Bafta

| x3Ad a răspuns:

Nu întâmplător fructele şi legumele proaspete se află la baza piramidei alimentare, fiind recomandate drept alimente ce nu trebuie să lipsească din meniul zilnic. Surse esenţiale de vitamine şi minerale, fructele şi legumele proaspete sunt un ajutor de nepreţuit dacă vrei să scapi de kilogramele în plus deoarece furnizează organismului o parte bună din substanţele nutritive de care ai nevoie fără a-l bombarda cu multe calorii. Mizează pe consumul de grapefruit, deoarece accelerează activitatea metabolică şi conţine cele mai multe substanţe nutritive în raport cu numărul de calorii. Indiferent de sportul pe care îl faci, sigur vei mai elimina din grăsime.

Un mic truc: încearcă să nu-ţi negrijezi orele de somn pentru că dacă dormi insuficient s-ar putea să mai urci în kg. Fiecare organism are nevoie de 6-7 sau 8 ore, aşa că încearcă să le ai!

Şi încă ceva: atunci când mănânci, cântăreşte-o (în sensul nu până te simţi plină, puţin din fiecare).

Nu mânca dupa ora 6-7!

| Regizorul a răspuns:

Dieta+exercitii cardio

| tweety96 a răspuns:

Si exercitii fizice, dar bineinteles cu o dieta potrivita.Dar ai grija sa nu te infometezi ca pe caldura asta iti poate veni rau.
funda?
pupici si spor sa slabesti:*:*

| Волк a răspuns:

Fuga de dimineata, o alimentatie potrivita, si nu minca dupa 6, si desigur in fiecare dimineata gimnastica, si nu te staruii sa arati cit mai slaba ca asa fete nu-s atragatoare
succes
funda?big grin

| ImB a răspuns:

Amandoua sunt bune dar daca faci sex mult slabesti garantat

| scumpica01 a răspuns:

Clar efortul fizic incearca sa mergi pe jos cat mai mult..bea multe lichide neacidulate..respecta o ora de masa fixa ..renunta sa ma mananci multe dulciuri trebuie sa iti amintesti ca ai voiie sa mananci tot ce vrei da doar in cantitati foarte mici cat sa gusti!winking bafta