| anonim_4396 a întrebat:

Cum catalogati o persoana care imediat dupa ce am intrebat o de o bluza, care era a mea oricum, sare la mine sa ma bata cu pumnii si cu picioarele? Tin sa mentionez ca am avut un ton destul de calm...Sau sa vina zbierand ca nu isi gaseste nu stiu ce pereche de pantaloni, de parca eu ar trebui sa stiu unde si le pune?!

10 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Eu ți-am zis acum ceva timp că ai niște probleme cu capul care ar necesita un consult. Acum suntem 2. Regula e că dacă îți mai spune încă unul, ar trebui să te verifici.

| Mădă0611 a răspuns (pentru LoveSleep):

De ce are ea, si nu cealalta persoana? Am aruncat un ochi pe intrebari, si observ ca e la facultate, deci de vreo colega de camera e vorba, sau poate sora.

| LoveSleep a răspuns (pentru Mădă0611):

Mai aruncă un ochi pe întrebări, o să vezi că zice la un moment dat că merge pe stradă și lumea o bârfește și toți vorbesc despre ea, sau ceva de genul. Ceea ce clar nu e adevărat. Și nu poți să zici că ești 100% ok când ești convins că necunoscuții te bârfesc pe stradă.

| Mădă0611 a răspuns (pentru LoveSleep):

Multa lume e asa, mai ales daca oamenii cresc in familii care nu merita sa aiba copii, pentru ca le spun mereu copiilor ca-s prosti, ca-s urati, ca toata lumea vede. Sau cei carora li se spune ca-s urati, sau au haine urate, au impresia ca chiar asa e, si uratenia lor atrage atentia. Nu vad nimic nebunesc in asta. Nu ti s-a intamplat sa iti murdaresti haina si pana acasa sa ai impresia ca toata lumea se uita la tine? Si poate ea sta intr-un oras mic sau sat, unde "lumea" nu-i straina.

| LoveSleep a răspuns (pentru Mădă0611):

Ok, ok, greșeala mea. E sănătoasă tun.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Si daca toata lumea ti ar spune sa te sinucizi, tu ai face asta nu? Pt ca esti mai sanatos.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu înțeleg ce zici acolo.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Tocmai fiindca nu intelegi; asta ne face diferiti.nu nebuni

| Rorry a răspuns:

Eu zic sa o lasi naibii de bluza...si de persoana. happy pe bune, cum sa o cataloghez, ca avand probleme cu nervii

| anonim_4396 explică (pentru Rorry):

Pai da, dar in conditiile in care ma denunta tot pe mine si tot pe mine ma trimite la psihiatrie, si tot eu imi iau bataie pentru o chestie banala...nu stiu care mai are probleme.