| Mariuss32 a întrebat:

Cum mi-ar putea trece frica de a bate? Cand sare unu la mine sa ma bata(mai scund) imi este frica sa dau in el sau sa comentez la el, ma opresc brusc. Stiu sa dau cu pumnii/picioarele si nu cad repede jos, am stabilitate foarte mare.

Răspuns Câştigător
| ancaval a răspuns:

Nui bine.

Ar trebui să ai mai mult curaj altfel o să te bată toți.

Dă pă el ca pă cal laughing

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da iei bataie zilnic? de ai nevoie sa iti zombati acesta frica de a riposta?

De fapt la ce nume ai cred si eu ca iei bataie zilnic

| cristimihailov a răspuns:

Du-te la niste cursuri de arte martiale.

| Mariuss32 explică:

Nu iau bataie, dupa cate vad si lor le e frica sa dea in mine ca acolo sunt cel mai cunoscut.

| Crissupsk a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie frica de un copil idiot dai frate cu pumnu dupa el va sti de frica Funda?