| pricinocirina a întrebat:

Cum credeti exista in realitate Sirena stiu pare ciudat dar care este parerea voastra? Fundita.

Răspuns Câştigător
| LiimeXdx a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...dar poti cauta aici : http://ro.wikipedia.org/wiki/Siren%C4%83

Poze sunt multe.In mare parte trucate.Dar na-i de unde sa stii daca exista sau nu.Doar 3% din mari si oceane au fost explorate.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există sirenele, poate că au existat ele cândva, dar au dispărut. http://ro.wikipedia.org/wiki/Siren
%C4%83

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu, nu există.
Baftă!

| doggy123 a răspuns:

Nu exista sirene, dar poate ca au existat. Daca cauti pe google si gasesti poze cu sirene iti garantez ca sunt toate trucate.

| Dizzч a răspuns:

Dupa mine sirenele sunt in aceeasi categorie cu unicorni, adica ireale. Poate au existat candava, dar acum cu siguranta nu mai gasesti niciuna. happy

| MdRoUgS a răspuns:

Hmm...sincer daca nu ai ce face e buna intrebarealaughing)dar am pretentii, dar ma rog o intrebare de cacao cu alune/si jeleu de caramel..varza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt săcsi.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

E un mit.O veche legenda, bazata pe imaginatia marinarilor, care-plecati mult timp pe mari-aveau fantezii cu femei, uneori, din cauza obsesiei aceste fantezii paranduli-se reale.

| didii5 a răspuns:

Nu exista sirene si eu zic ca nici nu au existat happy parerea mea.

| PedoBarbie a răspuns:

Da. Eu când ating apa mă transform în una.

| pricinocirina explică (pentru PedoBarbie):

Poftim? In ce?

| PedoBarbie a răspuns (pentru pricinocirina):

Într-o sirenă. Evident.

| pricinocirina explică (pentru PedoBarbie):

Dada team crezut...genial