| anonim_4396 a întrebat:

Cum de a devenit abh expert TPU?
dupa parerea mea este cea mai nesimtita persoana de pe site poate ofensez pe cineva dar credeti-ma nu merita nu cel putin pe ce mi-a spus mie
ea nu stie ca pe TPU se ajuta si nu jicnese si doar ca am pus o intrebare cu niste termeni gresiti intr-un domeniu la care nu pot sa spun ca ma pricep la culme dar... sa zicem
nu imi pasa ce o sa spuneti despre mine acum sau ce o sa credeti dar eu mi-am spus parerea si pentru ce a zis despre mine am raportato dar m-a bagat pesisoru din tigaie in seama

5 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Dacă din dorința ei de a-ti atrage atenția asupra importanței exprimării corecte, ți-a adus atingere gramaticii precare și o cataloghezi drept nesimțită, atunci, ce sinonim al nesimțirii ar rima cu nickname-ul tău?! Mă-ntreb! Și nu mai fii dușmănoasă, că nu-i sănătoswinking

| hândel a răspuns:

"termeni gresiti" "exprimării corecte" "nu era nimic legat de gramatica". raised eyebrows Nu la nick ma refeream, cât despre motivul tău de suparare, nu stiu dacă-i justificat căci n-am găsit întrebarea cu pricina în care spui că te-ar fi JIGNIT. Deci, NO MORE COMMENT from me! Apropo de componența nickname-urilor, îmi amintesc că ne fusese recomandat să evităm folosirea acelor tipuri de caractere (steluțe, inimioare, bla-bla). Fără supărare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca ai inteles nu era nimic legat de gramatica ci de... niste chestii cu calculatoare
am mai pus aceeasi intrebare cu mai multe detalii mai cauta prin intrebarile mele e urmatoarea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-a satai asa ce problema ai tu cu nickname-ul meu. e destul de dragut si a fost copiat si de alti utilizatori pe alte site uri
si mai uitate la tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nee nici o suparae!