| anonim_4396 a întrebat:

De ce a devenit abh expert TPU? Ea este singura persoana de pe site de care nu imi place deloc, este femeie matura si tot nesimtita e, am pus o intrebare dintr-un domeniu in care sa zicem ca nu sunt un as, am gresit niste termeni si eu o tineam cu ideea mea fiindca eu am fost la niste specialisti si mi-au spus asta dar s-a dovedit ca nu era asa si degeaba (va dau un pont verificatii inainte daca nu sunt beti expertii) si ea... sa zicem ca nu a inteles ca nu toti de pe TPU stiu totul ca ea si m-a suparat ce a zis, am raportat-o dar m-a bagat pestisorul din tigaie in seama, si nu sunt singurul utilzator care a mai raportat-o. nu stiu ce parere o sa aveti despre mine de acum incolo ca ma i-au de un expert si eu sunt doar un alt utilizator cu o tona de intrebari... dar nici ca prea imi pasa, pana la urma, ep in fine nu mai zic nimic deci de ce a ajuns ea expert TPU?

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, dacaa ajuns expert inseamna ca nu a ajuns degeaba, poate ca a oferit alte raspunsuri folositoare, inteligente, amuzante, etc...eu nu pot sa dau cu parerea despre o persoana pe care nu o stiu, sti cum...lumea asta virtuala.De ce a ajuns expert, poate ca a fost votata si de ceilalti utilizatori si cei care se ocupa cu site-ul au considerat-o demna de acest titlu, nu stiu, oricum mie imi e indiferent ca e sau nu expert sau fie ce o fi, sunt oricum multi altii care cred ca ar fi meritat.

| T. AC a răspuns:

Buna intrebare nu am o parere proasta despre tine multumesc pentru pot o sa tin cont de el si de tipa asta nu o lua in seama doar iti faci nervi aiurea esti mai presus decat ea las-o incolo sa zic asahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.tpu.ro/blog/?p=1193

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii eu preferam pareri da merge si asa...
si la bacemi ma gandeam si eu e de mare ajutor pe acest site e unul cu care ma inteleg fffff bine