| anonim_4396 a întrebat:

Cum definiti o persoana proasta? Dar una inteligenta?

28 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Orice om e prost si inteligent in felul lui. Eu am unele momente cand sunt idiot de-a dreptul,, dar si momente cand sunt deasupra multora/

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

"deasupra multora"
Modestia ta e superioara intregului mapamond. Bravo Tarzane! Esti deasupra tuturor!

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Eu sunt omul pasare, eu sunt deasupra tuturor

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Eu zic sa nu exageram,, nu-mi sta in fire.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Ei bine, trebuie sa recunosc ca (bineinteles, doar din cate stiu eu) asta chiar nu iti sta in fire, insa modestia ta, pur si simplu ma da pe spate. Asta se intampla in conditiile in care, si eu, de asemenea tind sa fiu mai mult decat "modesta".

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Băi deci nu știu cum am început să iubesc fiecare jucător din echipa aia, chiar și pe Mourinho. E o iubire pentru tot clubul per ansamblu! Îi mulțumesc lui Manchester!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

2-0 cu Hull este cu adevarat o performanta 'incredibila' in cupa Mikey Mouse. Nu pot sa suport nici pe Utd si nici pe Mourinski/
Bat la pariu ca nu luati niciun trofeu, nici macar Mikey Mouse-ul

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Si inca nu ma cunosti ca sa stii cat de modest sunt!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Adevărat.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Rămâne de văzut. Voi sigur nu îl mai luați acum.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ce ma amuza pe mine cum Mourinski asta da doar impresia ca Utd e mare echipa,, va asteptam in mai, returul e pe Grove,, scoatem untul din voi!
Pentru mine Arsenal e echipa numarul 1 din fotbal, iubesc clubul asta fara sa fi castigat UCL si fara sa fi luat campionatul de atata farama de timp, o iubesc din pasiune!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

O să v-o luați rău. Vă scoate Mourinho fotbalul din cap.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Om trai si om vedea, sa vedem mai intai cum scoatem camasa in campionat, iar in februarie vine Bayern cu viteza luminii si o sa fie o dubla mansa foarte echilibrata si tensionanta. Aveti cu Pool in weekend,, un egal daca iese si noi sa batem la Swansea si apoi pe Burnley acasa si 6 puncte sunt luate lejer, in orice caz ne batem cu Pool si City la locul 2 prin perioada asta si speram doar ca Chelski sa se incurce,, da' campionatul nu-l luam.

| T0T a răspuns:

Sunt prea prost ca să dau o definiție.

| alexandrualind a răspuns:

O persoana proasta este cea care in special se comporta urat si nu invata si injura si una inteligenta sensul opus prostului!

| alexandrualind a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu zic ca este fals.

| anonim_4396 explică (pentru alexandrualind):

Dovedeste-mi ce ai spus tu
Stiu multe persoane care injura in draci si sunt inteligente

| alexandrualind a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai se intampla si d-astea.

| anonim_4396 explică (pentru alexandrualind):

Practic ma jignesti, ca si eu la randul meu ma culc tarziu, injur mult si sunt dezordonat
Toti ajungem sa injuram macar putin la o anumita varsta, asteapta, ca nu mai e mult nici la tine

| alexandrualind a răspuns (pentru anonim_4396):

Da stiu.Eu nu ma consider inteligent.

| anonim_4396 explică (pentru alexandrualind):

Dar ce te consideri?

| alexandrualind a răspuns (pentru anonim_4396):

Un simplu om.

| syd a răspuns:

Sunt singura persoana inteligenta, restul sunteti niste bovine kys haha

Răspuns utilizator avertizat
| kingersome a răspuns:

Om prost este acel om care nu constientizeaza ce face si nu ii pasa de nimic.Un om destept este acel om care se preocupa si incearca sa nu deranjeze sau sa se inhaite cu fumatori drogati etc.