| rixu` e fan UCV [:x] a întrebat:

Cum devii expert TPU? st curioasathinking

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Multe raspunsuri folositoare, inteligente, fara batjocura sau injurii, frecventa pe site si va veni de la sine si titlul!
De ce, ai planuri?smug

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Ca sa devii expert TPU trebuie sa ai multe raspunsuri utile, minim 2 luni vechime pe site, sa tratezi subiectele cu seriozitate, sa nu ai un limbaj vulgar si eventual sa ai o categorie pe care esti specializat/a! Succes!

| Vizitiul a răspuns:

Raspunzand la intrebari, dar nu oricum! Trebuie sa ai raspunsuri inteligente si folositoare. Oricum, adminii hotarasc acest lucru in urma raspunsurilor tale!

| monyk a răspuns:

Buna, ca sa devii experta TPU trebuie sa fi mereu activa, sa ai cat mai multe fundite, sa ai cat mai multe raspunsuri inteligente, folositoare si amuzante; trebuie sa ai bun simt, sa scrii corect, sa dai raspunsuri clare, bune si care sa fie de real folos.

| smolnarkarina a răspuns:

Pai din cate stiu eu trebuie sa ai peste 100 de mesaje castigatoare, in raspunsurile tale trebuie sa fii politicoasa, explicita dar si tu insati, dar sa fie ceva original. Sper ca te-am ajutat.Bye!wavekiss