| Irina117 a întrebat:

Cum e la scoala?
Mie mi se pare mult mai greu!sad
Nu stiu de ce dar sunt foarte obosita si la ultimile ore nu mai am nici un chef.

Răspuns Câştigător
| kaTTsu a răspuns:

E frumos, daca esti in a 8-a sau a 9-a e cam nasol, cam trebuie sa te duci la scoala sa ca formezi si tu grupe sa fii cineva in clasa aia happy
in a 10-a 11-a 12-a Viata... o sa vezi ce frumos o sa fie cand te asteapta colegi cu cafeluta.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Suportabil. Daca nu am decedat in primii ani de liceu o sa mai supravietuiesc inca doi.La mine nu e plictiseala. E doar silastraight face

| Elena1234456 a răspuns:

La fel si eu.Deh,sunt boboaca love struck. Dar colegii sunt super si sper sa ma pot adapta.

| Firefly a răspuns:

laughingDupa ce o vara intreaga ai stat degeaba, e normal ca acum sa te simti obosita. Dupa ce te vei obisnui cu programul, te vei simti mai bine.
Si eu ma simt foarte lipsita de vlaga la ultimele ore, dar incerc sa imi revin.
onutzu: laughingInteleg perfect senzatia!

| Făgăraş a răspuns:

Ai dreptate draga, asa e! Cateodata nici nu avem chef deloc de ore insa trebuie sa costientizam ca pentru noi facem acest sacrificiu! cu cat efortul va fi mai mare cu atat si rasplata si multumirea mai mare! Si roaga-te la Dumnezeu sa iti dea putere! Succes