| Joker3134 a întrebat:

Cum e meseria de tehnolog in alimentație publică ce trebuie sa faci?

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ziceai ca esti student la TCM?

Răspuns utilizator avertizat
| floresdemayo a răspuns (pentru Joker3134):

Atunci, concentrează-te pe ceea ce vei profesa tu, in urma studiilor absolvite, nu pe alte joburi. Fiindcă nu le poți învăța pe toate. Nici robot dacă ai fi, nu ai putea, fiecare cu utilitatile lui. Și bateriile se termină, la un moment dat.winking

Răspuns utilizator avertizat
| floresdemayo a răspuns (pentru Joker3134):

Când vrei să afli care sunt atributiile jobului X, Y sau Z, scrii pe google, așa:

1) FIȘA POSTULUI: tehnolog alimentar
Fișa postului: asistent generalist

etc etc

Daca nu găsești nimic la fișa postului jobului X, incerci varianta 2:

2) ATRIBUȚIILE unui vanzator, atributiile unui tehnolog alimentar, atributiile unui farmacist, unui sudor, gunoier, elev, sau ale unui pierde-vară etc ))

Priceput?

In cazul tău:
https://mebelsotis.ru/......-pitaniya/

| VasileRapidistu13 a răspuns (pentru floresdemayo):

Pai si e mult de munca?