| Upz0r3 a întrebat:

Cum este cu spray-urile pentru autoaparare(lacrimogen)? Este util? Cum se foloseste? Trebuie sa ii dai neaparat in ochi?

3 răspunsuri:
| Rockat a răspuns:

Functioneaza ca un spray normal, si da trebuie neaparat la ochi

| adywow a răspuns:

Da sunt utile chiar si impotriva cainilor...Trebuie utilizat de la circa 60-90 cm adica 1metru 1 metru jumate happy Efectul se inlatura prin clatirea ochilor cu apa rece pana senzatia trece

| Bââzz a răspuns:

Ba nu! la sprayul lacrimogen nu ai voie sa iti clatesti ochii cu apa. se duce de la sine. aca clatesti cu apa se agraveaza mai tare.