| RAY a întrebat:

Cum este mai atragator pentru un baiat sa zâmbească sau nu intr-o poza?

7 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Depinde de celalat cum ii place! E bine si sa zambesti si sa nu, sa existe doua variante sa zica celalalt cum ii place mai mult.

| Apokales a răspuns:

Nu cred ca suntem facuti sa avem un chip angelic, deci merg pe a doua varianta, sa nu zambeasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un zâmbet adevărat e cel mai șmecher accesoriu.
Oamenii fericiți sunt întotdeauna frumoși.

| aneliram a răspuns:

Un zambet natural, arata bine în orice poza.

| Felissa13Eden a răspuns:

Am un prieten care are niste dinti foarte frumosi, dar daca zambeste cu ei la vedere arata ca naiba, in schimb, daca zambeste cu gura inchisa e frumos de pica.
Trebuie sa iti gasesti singur punctele forte, te uiti in oglinda ai vezi cum iti place mai mult tie happy

| SLS92 a răspuns:

Daca te ajuta fata totul pleaca de la sine, daca nu, ce vrea dumnezeu laughing)

| SLS92 a răspuns:

Daca nu esti fotogenic e si mai rau sa incerci sa zambesti in poze rolling on the floor