| Bogdan_Bogdyy_1997 a întrebat:

Cum fac o poza publica pe facebook? Stiu procedeul. Dau pe icon-ul "Public". Insa la mine nu apare Public. Cel mai mult pot da "Friends of Friends". Caut de prea mult timp fara rost. Poate stie cineva aici? De ce nu-mi apare icon-ul "Public"? Pe facebook am trecut varsta reala, 15. O fi pentru ca sunt minor? Nu cred, altii pot da cu toate ca sunt minori. Ce pot face sa "reapara" butonul "Public"? happy

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu se mai poate.Asa am patit si eu. Daca esti minor si ti-ai facut profilul privat, nu mai poti sa setezi nimic public.

1 răspuns:
| Florekenzor a răspuns:

Friends of friends = prietenii prietenilor adica si cei care nu te au in lista de prieteni, deci si aceia pot vedea fotografia pe care ai postat-o tu. Funda! big grin