| AWonderfulDay a întrebat:

Cum fac sa imi sterg din arhiva convorbiri deoarece i-am dat o setare mai demult ca sa imi inregistreze timp de o saptamana sh dupa sa se stearga convorbirile. VReau sa dau pe normal (dupa fiecare zi sa se actualizeze arhiva). MA putei ajuta? Mentionez am messenger 10!

Răspuns Câştigător
| Cristea a răspuns:

Pai la fereastra de mess:scrie sus "messenger". dai click. iti apare un meniu; selectezi preferences.si din noua fereastra cauti "archive" si ai sa vezi setarile pentru arhiva. alegi tu ce vrei. funda?tongue