| SkumpikaMiKa a întrebat:

Am o mica problema. Ii simplu.Am mess 11 si as vrea sa sterg niste convorbiri definitv fara ca prietenul meu sa le citeasca de pe calculatorul lui.Nu ca am ceva de ascuns. Dar is niste probleme personale de care inca nu i-am zis si nu vreau sa afle asa.Si cum el imi citeste des arhiva o sa afle.Am nevoie de ajutor.Se poate asa ceva? Pentru ca oricat as incerca daca intru pe mess de pe alt calculator tot vad convorbirile acelea.Scuzati categoria dar ii cea mai vizualizatahappy

2 răspunsuri:
| chakuza a răspuns:

Dai enter pe cineva din lista de mess dupa aia apesi alt+shift+v, iar dupa aia ar trebui sa iti apara o fereastra cu toate convorbirile si acolo stergi ce vreiwinking

| carlacarolina a răspuns:

Da se poate intra la mail.si apoi da conversations selecteaza ce vrei sa stergi si Delete!