| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Vreau sa va intreb ceva! nu stiu daca e buna categoria dar,ma roog! Imi place de un baiat,iar sentimentul e reciproc, nu doar de chestia asta vreau sa am le, dar vreau sa stiu si eu cum e cand esti combinat..adica...cred ca stiti la ce ma refer?! App, nu am nevoie de raspunsuri rautacioase...acelea pastrati`le pentru voi, repede, repede raspunsu`! Fundaa!:*

2 răspunsuri:
| diwa a răspuns:

Cum e in ce sens? cum e sa ai prieten, sa te saruti sau sa ce? zi scurt pe 2 big grin

| Pop_Alin_1995 a răspuns:

Pai nu e bine sa stii dinainte e e mai bine sa afli singurawinking