| Xeris a întrebat:

Cum imi fac un cont pe facebook si cum intru in el? Fundoi la cel mai explicit raspuns.

Răspuns Câştigător
| superDezastrul a răspuns:

Buna. intri pe google scrii facebook apoi completezi spatiile unde scrie inregistreazate. apoi dai clic jos unde scrie inregistreazate.si cam atat. bine iti pui o parola etc. daca vrei iti fac eu un cont si til trimit pe mes. yry_bc este id meu.

1 răspuns:
| Ella3133 a răspuns:

Www.facebook.com
cobori pagina putin, si acolo scrie 'inregistreaza-te'
ca sa intrii in cont cum intrii pe facebook este o casuta in coltul paginii acolo scrii emailu si parola