| adeela a întrebat:

Cum imi usuc si eu hainele mai repedelaughingrolling on the floor ma grabesc si vreau sa mi se usuce mai repede am un tricoubig grin scuze categoria dar e cea mai vizitata:d

Răspuns Câştigător
| Luiyza a răspuns:

Pai dupa ce il scoti din masina de la stors poti sa il calci dar ai grija daca vezi ca nu ese poti pune o batista ceva de genul asta pe tricou, si calci pe ea se va usca crede-ma.

| adeela explică (pentru Luiyza):

Mersi multbig grin
:*

5 răspunsuri:
| Luiyza a răspuns:

Mersi mult pentru funditahappyhappy

| iam2good2u a răspuns:

Le pui pe un calorifer electric si dai la maxim. se usuca destul de repede si se face si cald in casa

| QueenE a răspuns:

Usucal cu uscatorul de par, da roade eu am incercat!
Bafta happy

| adeela explică (pentru QueenE):

Mersi
si asa am incercat si merge:d