| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti aduci aminte ce ai facut beat fost? imi aduc aminte vag cum i-am dat o limba lu' una, si astazi i-am spus ca daca i-am facut ceva urat, spus ceva urat, sa ma scuze ca eram beat, dar ea era trista si era gen "mda... nu conteaza, ai fost amuzant"
ma simt tare nesimtit daca am sarutat-o si nu-mi aduc aminte, iar ea e trista din cauza asta

deci cum imi aduc aminte? xD

13 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Nu am remediul pentru tine, probabil ca nu exista o modalitate sa-ti reamintesti ca doar alcoolul in cantitati mari iti distruge sinapsele, iti omoara neuronii.
Dar in loc sa aflii ceva ce nu mai este acum important, mai bine baga-ti mintile in cap si bea de-aici incolo cu masura. Daca-ti bei mintile nu esti mai cu mot, din contra, faci chestii pe care nu ti le amintesti si uite asa ajungi in situatii care te dezavantajeaza.

| anonim_4396 explică (pentru answer):

Sunt constient de ceea ce o sa mi se intample daca eu consum alcool in cantitati mari.
Eu nu beau asa, sa fiu smecher sau in rand cu totii betivii, eu beau de suparare, si atunci cand beau, ma distrez si uit de suparare.

| HahahaAb a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Uite, ti'ai raspuns singur laughing Ai zis ca bei sa uiti de suparare...ai supart'o pe fata si de'aia ai baut asa mult rolling on the floor Deciiii...ai facut ceva ne-la-locul-lui rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost o chestie, in timp ce vorbeam cu fetele, am zis o chestie asemanatoare cu ce am zis-o unei fete cand eram beat, si asa mi-am adus aminte
deci iti aduci aminte ce faci beat, daca nimeresti ce ai spus sau ceva de genu?

| Eusicamatat a răspuns:

Probabil ca eu fi placand desteptule orice fata e asa si faza cu adusu aminte nu o sa reusesti laughing

| PsyhoWoman a răspuns:

Eu nu cred ca betivii nu-si aduc aminte: sincer acuma.......stim ca stii laughing

| costellodonatz a răspuns:

Un search pe google.

| esco a răspuns:

Filme,fotografiii, vorbele prietenilor.
faza cu betia nu merge.

| hitman112 a răspuns:

laughing cui pe cui se scoate. Mai trage o betie si pune pe cineva de increere sa iti povesteasca. Am patit de multe ori la fel ca si tine, tu singur nu ai cum sa iti amintesti.

| GheNsS a răspuns:

Putina liniste in jur si gandeste-te ce dracu ai facut atunci nu e asa greu, daca nu vezi ca s-ar putea sa zica si la misto, se mai intampla si de astea trebuie sa ai o sursa sigura! Bafta

| BăiatInteligent a răspuns:

Spune-i fetei ca doresti sa repeti ceea ce a fost cu ea....si respectiv vei afla ce a fost ^^

| buldome a răspuns:

Intreaba pe cineva care te-a vazut, sau a fost prin apropiere ce ai facut... sau daca a filmat/fotografiat cineva, altfel nu cred ca ai cum sa iti amintesti deoarece creierul cand e beat nu mai judecat rational si nu poate stoca amintiri

| anonim_4396 explică (pentru buldome):

Am vazut undeva, cica iti aduci aminte ce ai facut cand ai fost beat, atunci cand te imbeti laughing merge faza?