| aleemalik a întrebat:

Cum iti dai seama ca o persoana ține la tine? Poate sa tina la tine si daca nu ai vazut-o niciodata si vorbiti doar prin intermediul internetului dar de 2 ani?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Da desigur ca poate sa te iubeasca daca nu v-ati cunoscut vreodata, e greu de spus daca te iubeste sau are doar interese

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intr-o relatie la distanta greu de spus ca pot exista sentimente.

| ToKen a răspuns:

Da, poate sa se ataseze de tine, chiar daca nu te-a vazut nciodata.
Nu stiu cum iti dai seama ce si cum.

| LoveSleep a răspuns:

Din moment ce te-a suportat 2 ani probabil că ține la tine.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu cred ca te place, dar nu atat de mult incat sa renunte la lumea ei pentru tine. vreau sa spun ca tine la tine, dar nu te iubeste.