| anonim_4396 a întrebat:

Cum m-a pot opri din a mai pocni degetele? Dupa ce fac asta incep sa imi tremure mainile si alte chestii.E o boala? Cum scap de ea?

Răspuns Câştigător
| ana233 a răspuns:

Acum n-ai o boala, dar daca mai continui asta mult timp, la batrantete vei avea reumatism. Problema (TICUL) asta l-am avut si eu. Cand imi venea sa pocnesc degetele imi strangeam pumnii. Asa pana am ajuns sa si uit de asta.Mult succes si sper sa scapi de acest tic!

3 răspunsuri:
| Gabyy32 a răspuns:

Astea-s ticuri nervoase si eu am la picior

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mingile alea antistres sunt bune? Unde le gasesc?

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

La magazinele cu articole sportive sau in sectiunea articolelor din sport in mall-uri.