| MissUnivers a întrebat:

Cum o conving pe mama sa ma lase sa ma intalnesc cu baiatul pe care-l plac?

3 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Aici e mai greu... Ar trebui sa ai o discutie serioasa cu mama ta si sa.i spui deschis ca ai mai crescut si ca ai ajuns la varsta in care iti dai intalniri. Daca se va infiripa o relatie intre voi, incearca sa.ti ti mama la curent cu toate evenimentele, astfel ia va vedea ca nu a avut incredere in tine degeaba.

| cosmin21 a răspuns:

"alecssa" tu nu te uiti la avatarul ei ca are in jur de 10 ani, e normal sa nu o lase la intalnire.

| ida_3729 a răspuns:

Pai, ii zici ca mergi cu un grup mai mare, si cand ajungi acasa ii zici ca ceilalti nu au mai mers