| mariamary96 a întrebat:

Mama nu ma mai lasa deloc sa ies pe afara pentru ca crede ca ma intalnesc cu prietenul meu si ea nu este de acord cu relatia noastra.Ce sa fac sa o conving sa ma lase?sad

Răspuns Câştigător
| k1fighter a răspuns:

Buna. Nu e complicat. Convinge-o pe mama ta ca relatia pe care o ai nu iti face rau in niciun fel. Din contra, te sfatuiesc sa ii spui ca de cand ai aceasta relatie te simti mai fericita. Aminteste-i ca si ea a fost ca tine si a iubit, o sa te inteleaga. Bafta si multa iubire!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Spune-i ca sunteti mai multe fete, nu ramai numai tu cu el si daca nu te crede atunci sa te urmareasca[stai linistita ca nu ar face asta]

| 999bianca a răspuns:

Fa ca noi totilaughing. Promite-i de fiecaredata ca nu se va mai intamplalaughing. Bafta!

| MissMarina a răspuns:

Poi discuta cu ea. Spune`i ca deja esti mare si poti sa ai o relatie. Adica, ce...Mama ta nu a avut nici o relatie cand era adolescenta?