| gogaie99 a întrebat:

Cum o sa fie vremea de craciun si revelion?

Răspuns Câştigător
| Dannakitty5544668 a răspuns:

Mama mea lucreaza la stiri Pro Tv si spune meteo! A zis ca de revelion va ninge mascat si v-afi -7 grade.Iar de craciun tot va ninge si va fi -9 grade.Cred ca te-am ajutat... Fundita?

3 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Insorit,+25*,numai bine pentru bronzat.
Vremea se poate schimba din ira in ora, nimeni nu iti poate spune exact cum va fi vremea pe maine, dar pentru dati si mai indepartata?

| Outspoken2 a răspuns:

O si fie buna!happy

| rey2013ful a răspuns:

De craciun o sa fie placuta ziua dar de revelion putin ploioasa creca te-am ajutat...
daca vrei sami funda