| Lioana a întrebat:

Cum obisnuiti sa mancati pastele? Care varianta va place cel mai mult? ( ex. cu branza, cu sos, cu carne, cu ciuperci etc)
Care au fost cele mai bune paste pe care le-ati mancat?

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cu sos de roşii, uneori şi cu ciuperci.

| Kaℓi a răspuns (pentru NOname):

Si cu o frunza de busuioc happy

| NOname a răspuns (pentru Kaℓi):

Aha. love struck

| Bacemi a răspuns:

Cu tofu.

| cristi202 a răspuns:

happy
Intrebarea asta ma face sa zimbesc. Cele mai bune paste le-am mincat cu inca doi prieteni, o fata si un baiat, intr-o seara la baiat acasa. Si au fost facute de mine, un afon in materie de bucatarie. Mi-e ciuda ca nu sunt in stare sa imi fac mincare, adica stiu, dar nu sunt in stare sa ii dau un gust potrivit, si asta e grav, ca sunt un gurmand inrait. Dar atunci, cum-necum, cu putinul din bucataria prietenului, si pentru ca nici acea fatuca, nici prietenul meu nu se pricepeau deloc la bucatarie, m-am pus eu sa fac si a iesit ceva delicios: paste cu sos de rosii, ceapa, si carne dintr-o conserva. happy
Si mai interesant e ca pastele nu prea imi plac! happy Maninc daca le face cineva, eu unul nu le-as face, le consider prea inconsistente pentru o masa serioasa. Le maninc dar intotdeauna parca nu ma satur de la ele. Doar cele cu lapte de la desert le ador.

| J0B0MAT a răspuns:

Cu sos de roşii. Cel mai mult îmi plac pastele cu sos de roşii cherry, usturoi şi mozarella.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Mie imi plac cele cu branza, sunt foarte bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi le fac cu ardei, ciuperci, putin usturoi verde si mult piper. Pastele cu branza imi plac mult doar daca sunt bagate la cuptor, le mananc doar pe cele rumenite. day dreaming

Răspuns utilizator avertizat
| nhhv a răspuns:

Paste cu pui.

| MrHelp a răspuns:

Carbonara sunt preferatele mele happy