| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot adormi repede?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Ca sa ai un somn usor trebuie sa respecti niste reguli. Înainte de culcare evita sa consumi cafea, mancaruri grele, incearca sa ai un program de somn bine stabilt, incearca sa citesti o carte sau sa te gandesti la ceva placut si relaxant.

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Citeste ceva pana adormi happy

pa-pa

| Kat123456 a răspuns:

Asculta muzicaa incet in casti dinaia nu asa bum mai trista mai lenta

| ManutzuWolfy a răspuns:

Da si tu pe un post de muzica... dai volomu mediu nici prea tare nici prea incet si pui capu pe perna.Si inchizi ochii.
Sau. Pui capu pe perna si te gandesti la ziua de mainelaughing sau la ce vrei tu care sa stii ca iti place mai mult.Si ai sa adormitongue