| panda3 a întrebat:

Ce sa fac ca sa pot adormi mai repede?

12 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

Numeri oi...smug

| panda3 explică (pentru 000MadMAX000):

Nu ajuta

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru panda3):

Atunci numara vaci.smug sau capre sau alte animale...smug

| killllls a răspuns:

Numeri in gandlaughing sau manevra mea citesti o carterolling on the floor))

| DeeaVonP a răspuns:

Puneti casti la ureche si asculta o muzica mai lenta sau poate ai baut energizant laughing, poate esti agitat sau este nerabdator de cv sau te gandesti la cineva...Dai funda?

| panda3 explică (pentru DeeaVonP):

Alte idei ca astea nu functioneaza

| DeeaVonP a răspuns (pentru panda3):

Pune capu' in perna si inchide ochi, cu castile cu muzica in urechi..altfel nu merge, poate organismul tau nu permite sa consumi Somnifere... Funda?

| panda3 explică (pentru DeeaVonP):

Sa mai raspunda si altii si pe urma o sa vada cui dau funda

| DeeaVonP a răspuns (pentru panda3):

OK :*

| AndreyFCD a răspuns:

Muzica.

| TotiPentruMineSiEuPentruCineva a răspuns:

AIncear s ate gindesti la ceva placut pn tine sau culcate, mai tirziu cind simt ca esti mai obosit pA

| TotiPentruMineSiEuPentruCineva a răspuns:

Incear sa te gindesti la ceva placut pn tine sau culcate, mai tirziu cind simt ca esti mai obosit pA