| mihaelamada a întrebat:

Problema urgenta! Mi-am facut conul de facebook de pe un id pe care acum nu il mai pot accesa (din motive....stranii)bine acum mi-am facut alt id, google mail... etc.Intrebare: cum pot afla REPEDE si urgent parola de la facebook?

1 răspuns:
| florin422004 a răspuns:

Usor! Scrii ID-ul care la-i facut si o parola gresita, apoi iti apare "Tu esti mihaela... bla bla bla" si vezi putin mai jos "Ai uitat parola?".Dai acolo si dai continua si cred ca te descurci mai departe... Funda?