| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face un baiat sa ma sarute?

A fost odata cand i.am spus ca il plac si el mi-a zis ca nu are nevoie de prietena...
Eu cunosc acel baiat de la gradinita...
El e intr.un oras eu sunt in altul...nu departe dar vara ma mai duc in orasul in care am locuit, adica in care e baiatul, ca sa ma joc cu el si inca doua persoane.Un sfat va rog dau funda...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Propune-i sa jucati un joc in care se dau mici pedepse. Astfel vei putea gresi intentionat si drept pedeapsa sa fie un sarut, astfel vei avea posibilitatea sa-l saruti si s-ar putea ca baiatului sa-i si placa in cazul in care il vei saruta cu multa pasiune. pe buze. big grin

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Baiatul ti-a raspuns clar. De ce mai insisti?