| Nmusuarina a întrebat:

Eu eram intr.un oras cu familia mea si era un baiat cu care am fost de la gradanita, si in clasa 1, si in clasa a 2. a dar in clasa a 3 a el a intrat in cealalta clasa din scoala la a 3 a B, iar in clasa a 4 a el s-a mutat la cealalta scoala din oras. Acel baiat statea pe stada in sus, iar eu stateam jos.a inceput sa îi cunoasca si pe fratii mei apoi ne jucam toti pe strada dar dupa ce am terminat clasa a cincea eu cu familia mea ne mutasem in alt oras.Eu mergeam in orasul unde am locuit sa ma vad cu el si cu cea mai buna prietena a mea. Dar ultima data mie imi placea de el si i.am scris intr-un mesaj apoi nu mai aveam rabdare si l.am sunat...dar a fost o greseala ...ne.am certat
(el mi-a spus ca nu ar fi avut nevoie atunci nevoie de prietena.)nu i.am mai raspuns la telefon si dupa tot eu i.am trimis iertare in mesaj. Apoi mai vorbeam cu el la telefon Apoi am fost la ziua lui dar mi.a fost rusine ..acum ultima data am fost cu el si fratii mei la colind...Dar eu vreau ca primul meu sarut sa fie c el..si inca imi place de el...Un sfat va rog.

2 răspunsuri:
| mara25noiembrie a răspuns:

Pai incearca sa mai vb cu el spune-i sa ramaneti doar prieteni si incetul cu incetul iti vei da seama daca e peroana potrivita si el isi va da seama ca a gresit si poate veti fi imreuna

| ZanaCeaBuna01 a răspuns (pentru mara25noiembrie):

I.am spus atunci cand i.am trimis mesajul cu iarta.ma.