| Fernando9Torres a întrebat:

Cum pot sa faci mai repede pectorali(acasa ca sunt la bunici)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! happy
Toti baietii in adolescenta cred ca isi doreaza sa aiba pectorali/muschi/patratele&stuff.
In primul rand, nu cred ca ai la bunici aparate la care sa lucrezi.
In al doilea rand, pectoralii si toti barbatii care ii vezi la televizor pachet de muschi, fac sala. Acesta este singurul mod de a face patratele si tot tacamul.
Doctorii si medicii nu recomanda sa fie facuta sala in adolescenta deoarece muschii sunt fortati sa creasca si in fine... e o explicatie mai complicata. Pe scurt, ramai scund.
Tot ce poti sa faci e sa alergi( jogging), sa sapi in gradina si sa faci multa miscare. Nu vei face pectorali, dar ti se vor dezvolta natural muschii mainilor si cei ai picioarelor.
Asteapta pana la 18 ani/ cand ti se opreste cresterea si atunci poti sa faci linistit sala. Si inca ceva: chiar daca faci sala, pectoralii si ce vrei tu nu se fac in 2-3 antrenamente. Este nevoie de munca sustinuta pe o perioada indelungata. In plus, trebuie sa faci sala regulat altfel o sa iti dispara muschii.

Sper ca te-am ajutat. O zi buna!

| catalinut7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba tu esti prost batut in cap

1 răspuns: