| Aleyca3 a întrebat:

Cum sa faci repede pectorali si muschi la picioare?

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Repede = 1-2 ani, cam asa, ca sa intelegi.

Asta faci :

1. antrenament LA SALA (cu flotari si alte aberatii facute acasa o sa ramai un FIRAV, cum au ramas toti care au incercat )

2. 4-5 mese pe zi bogate in proteina ( daca poti manca mult e perfect ), proteine = carne, peste, oua, branza ( sau alte lactate )

3. somn

4. suplimente ( creatina, glutamina, concentrate proteice )

Fa alea si intr-un an si ceva o sa arati mai bine. Cu adevarat bine arati dupa 3-4 ani de tras tare, la epuizare, LA SALA

| anapricopi76 a răspuns:

Tragand de fiare si facand foarte mult sport.Si mancand fructe si legume este o varianta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anapricopi76):

Serios? fructe si legume pentru muschi? rolling on the floor

Ce copil mic paralel esti.

Pentru muschi : carne, peste, branza, oua, alte lactate. Dar de 4-5 ori pe zi, mese CONSISTENTE

| anapricopi76 a răspuns (pentru Cosmin86):

Sa te faci gras, nu?

| Cosmin86 a răspuns (pentru anapricopi76):

Nu, sa pui MUSCHI, nu grasime.

Am zis mese bogate in PROTEINE, NU in carbohidrati si grasimi

Fara proteine muschii nu au din ce sa se formeze.

Nu ai nicio treaba cu sportul, nu? Esti COMPLET PE LANGA

| anapricopi76 a răspuns (pentru Cosmin86):

Multumesc.La fel.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anapricopi76):

"la fel"? Copil MIC ce esti, am peste 10 ani de sport, 43 in brat si 37 in antebrat, pot sa fac tractiuni cu 30 de kg legate de mine la o greutate de 86 de kg.

Si nu am grasime aproape deloc.

+ ca am vazut o gramada de sportivi ( gen Ion Oncescu, campion mondial la skandenberg ) care baga si 5 kg de carne pe zi si NU AVEA GRASIME DELOC, doar muschi si FORTA.

Esti doar un copil mic, auzi, muschi cu fructe si legume rolling on the floor

Mai CITESTE COPIL MIC