| vladut99 a întrebat:

Cum poti sa faci pectorali foarte repede?

8 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

In bodybuilding nu exista cuvantul "repede"

| PTMLucian a răspuns:

Ba tu esti prost si habar nu ai despre ce vorbesti. Daca existau metode ''minune'' nu crezi ca toata lumea arata bine? Mergi in gura matii la sala cateva luni si ai sa vezi ca iti cresc pectoralii daca ii lucrezi cum trebuie. Nu exista metode care sa iti creasca muschii peste noapte. Baga proteine si creatina si tine-te de sala si ai sa vezi rezultatele.

| SpaNu88 a răspuns (pentru PTMLucian):

Corectlaughing
lucian, cainele din poza este al tau?

| PTMLucian a răspuns (pentru SpaNu88):

Nu este al meu dar am si eu un pui de pitbull si in curand imi iau un husky

| SpaNu88 a răspuns (pentru PTMLucian):

Stii cumva de unde fac si eu rost de un pui de pitbull?

| PTMLucian a răspuns (pentru SpaNu88):

Am eu unul care vreau sa il dau, pentru ca nu mai imi permit sa-l intretin. Prin ce zona stai?

| SpaNu88 a răspuns (pentru PTMLucian):

Bucuresti, tu?
vin sa il iau daca e...

| PTMLucian a răspuns (pentru SpaNu88):

Tot din Bucuresti pantelimon uite nr meu de tel 0784677039