| sweetluly a întrebat:

Cum pot sa imi fac camera(dormitorul) plictisitoare in una de vis? funda.

3 răspunsuri:
| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Vopsesteti camera cu culoarea ta preferata, postere pe pereti.aranjeazo cu lucruri care iti place.

| akatsukifanitachiuchiha a răspuns:

Pai, mai intai incepe cu culoarea peretilor, incearca o culoare mai vesela, cum ar fi verde, roz, portocaliu, de preferabil galben-crem sau bleu. apoi, daca ai talent la desen incepe sa pictezi pe peretele usii niste palmieri, cu nisip si cu marea agitata

| akatsukifanitachiuchiha a răspuns:

Apoi incearca a-ti pui o lenjerie de pat bleu, si pernele sa fie crem ( nu neapar), apoi incearca sa pictezi dulapul in maro (stil palmier), si pe birou incearca sa faci accesorii pentru camera, adica sa faci rame (verzi, de parca ar fi frunze de palmier)