| Bibbixoxo a întrebat:

Cum pot sa imi instalez aplicatia Installious pentru Iphone sa-mi iau jocuri gratis?big grin

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Trebuie mai intai sa-i faci JAILBREAK la IPhone! Am scris mare pentru ca lucrul acesta se face la service si multi incearca acasa apoi se plang ca nu se mai deschide telefonul! Deci repet->Jailbreak->o sa-ti apara o iconita CIDIA ->din Cidia descarci Installous->cu Installous descarci mokka toate aplicatiile din App Store.
Bafta!

| Bibbixoxo explică:

Sa sti ca am descarcat deja jailbreak acasa dar nu gasesc nici un installous