| senstein a întrebat:

Cum pot sa-mi fac prieteni noi? am trecut printr-o perioada foarte grea timp de un an si toti prietenii care ii aveam s-au indepartat de mine..nu au inteles problema. a fost ceva foarte grav care m-a afectat mult, m-a marcat..am avut nevoie de ajutor pentru a depasi. am trecut peste si ma simt bine. acum sunt singur. adica am o amica cu care tot vorbesc dar e destul de rezervata in privinta mea, iesim foarte rar pe afara, are o atitudine ciudata cu mine. vreau sa-mi fac prieteni, nu-mi place sa stau in casa cu nasul in pc, tv. cum as putea sa-i gasesc?

1 răspuns:
| neca a răspuns:

Felicitari pentru insanatosire. incearca sa iesi in oras cu rude, poate prin ele ajungi sa faci cunostinta cu alte persoane, poti cauta pe net persoane in situati similare. altceva nu imi vine in minte