| XxAndreixXx a întrebat:

Cum pot sa renunț la fetișuri? Îmi plac foarte mult dresurile și orice femeie pe care o vad ca poarta dresuri indiferent ca poarta pe sub blugi sau poarta cu fustă rochie etc am reacții ca și cum mi-aș ieși din minți și ma doare sufletul când pățesc asta. Exista vreo cale sa pot renunță la fetisul asta care ma bântuit de mic? Va rog ajutați-mă sad

Răspuns Câştigător
| DanielVălean a răspuns:

Nu te necăji, fii calm și gândește-te că atunci când va fi timpul, va veni.

6 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Ce vârstă ai?

| XxAndreixXx explică (pentru DanielVălean):

24 de ani

| DanielVălean a răspuns (pentru XxAndreixXx):

Ciudat, până la vârsta asta consider că ar fi trebuit să treacă așa zisele "fetish-uri adolescentine", cel mai probabil tu ai o afinitate extremă pentru așa ceva și e incurabil.

| XxAndreixXx explică (pentru DanielVălean):

Nu am avut parte de o femeie niciodată ca dacă as fi avut poate asa scăpăm de nebunia asta dar nu am norocu sa îmi găsesc o femeie cu același concepții ca ale mele

| XxAndreixXx explică (pentru DanielVălean):

O sa încerc, totuși mulțumesc ca ți-ai făcut timp sa ma ajuți! happy

| DanielVălean a răspuns (pentru XxAndreixXx):

Nu te necăji, fii calm și gândește-te că atunci când va fi timpul, va veni.

| Marcellll a răspuns:

Și eu am plăcerea asta femeia în dres și fusta este mult mai plăcută și mai atrăgătoare clar?